05.05.2017.
   150
RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA NA PODRUČJU GRADA PETRINJE



REPUBLIKA HRVATSKA
GRAD PETRINJA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PETRINJE


Na osnovi članaka 53. i 68. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12 i 121/16) Gradsko izborno povjerenstvo GRADA PETRINJE donosi


RJEŠENJE
O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA
NA PODRUČJU GRADA PETRINJE


Na području GRADA PETRINJE određuju se biračka mjesta

  1. biračko mjesto broj
    1.
    PETRINJA
    I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, IVANA GUNDULIĆA 5
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: ANTUNA MIHANOVIĆA, BRAĆE HANŽEK, DRAGUTINA CAREKA, FRANA SUPILA, HUGE BADALIĆA, JOSIPA RUNJANINA, ŠETALIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA, TRG PETRA PRERADOVIĆA

  2. biračko mjesto broj
    2.
    PETRINJA
    I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, IVANA GUNDULIĆA 5
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA, ANTE KOVAČIĆA, ARTURA TURKULINA, ĐURE SREBRIĆA, IVANA RIBARA, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ, MATIJE GUPCA 0-4A (PARNI), MATIJE GUPCA 1-19 (NEPARNI), MATIJE JANDRIĆA, MATIJE RELJKOVIĆA, OTONA ŽUPANČIĆA

  3. biračko mjesto broj
    3.
    PETRINJA
    HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: FRANCA PREŠERNA, JOSIPA KOZARCA, JOSIPA KUNDEKA, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK I, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK II, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK III, MARINA DRŽIĆA ODVOJAK IV, PAVLA ŠTOOSA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA, SV. MARKA KRIŽEVČANINA, SV. NIKOLE TAVELIĆA, TINA UJEVIĆA, ULICA MILE VOD

  4. biračko mjesto broj
    4.
    PETRINJA
    HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: AUGUSTA ŠENOE, DUGA ULICA, GAVRILOVIĆEV TRG, IVANA FILIPOVIĆA, IVANA GUNDULIĆA, IVANA MAŽURANIĆA, IVE MALINE 0-2C (PARNI), IVE MALINE 1-33B (NEPARNI), JURE TURKA, JURE TURKA ODVOJAK, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG, TRG HRVATSKIH BRANITELJA, TRG MATICE HRVATSKE, TRG NARODNIH UČITELJA, TRG STJEPANA RADIĆA, ULICA BREZJE, VLADIMIRA NAZORA

  5. biračko mjesto broj
    5.
    PETRINJA
    HRVATSKI DOM PETRINJA, MATIJE GUPCA 2
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: FRANJE JELAČIĆA, FRANJE KUHAČA, JOSIPA ŠOKČEVIĆA, KATARINE ZRINSKI, KNEZA DOMAGOJA, LJUDEVITA MODECA, MIJE BILJANA, MIJE SRNAKA, MILANA DUJNIĆA, MILANA MIHOLJEVIĆA, OTONA KUČERE 0-72B (PARNI), OTONA KUČERE 1-67A (NEPARNI), STJEPANA RADIĆA 0-66/2 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 1-67 (NEPARNI), VINKA ŽGANECA, VRTNI PUT

  6. biračko mjesto broj
    6.
    PETRINJA
    SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: BRAĆE JANEKOVIĆ, BRAĆE JANEKOVIĆ ODVOJAK, ĐURE PUKECA, IVANA HANGIJA, IVANA TRNSKOG, KUPSKA, MATIJE GUPCA 6-998 (PARNI), MATIJE GUPCA 21-999 (NEPARNI), PEJINA BUKVA, ZAGREBAČKA

  7. biračko mjesto broj
    7.
    PETRINJA
    SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: DOBRIŠE CESARIĆA, DRAŽENA PETROVIĆA, IVICE HRNČEVIĆA, JOSIPA NEMECA, MAKANCA MILANA, MATE FILJAKA 1-111 (NEPARNI), 0-100 (PARNI), MATE FILJAKA ODVOJAK, MATE FILJAKA ODVOJAK II, MILANA MAKANCA DESNI ODVOJAK, MILANA MAKANCA LIJEVI ODVOJAK, SLAVKA KOLARA, SLAVKA KOLARA ODVOJAK II, VILIMA MUHE, VINOGRADSKA, VOĆARSKA, VOĆARSKA ODVOJAK

  8. biračko mjesto broj
    8.
    PETRINJA
    SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, GUNDULIĆEVA 3
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: 6. KOLOVOZA, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, BOGOMIRA RUMLERA, GRGE NOVAKA, IVANA GORANA KOVAČIĆA, JOSIPA GLASERA, MATE BUČARA, MATE BUČARA DESNI ODVOJAK, MATE BUČARA LIJEVI ODVOJAK, POTOČANI, ROKOVA, RUDOLFA HERCEGA, SAJMIŠTE, STJEPANA TONKOVIĆA, ŠETALIŠTE KAJETANA KNEŽIĆA, VINOGRADI, VINOGRADI I, VINOGRADI III, VINOGRADI IV, VINOGRADI ODVOJAK, VINOGRADI VI

  9. biračko mjesto broj
    9.
    PETRINJA
    DOM ZDRAVLJA PETRINJA, R. LOPAŠIĆA BB
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG, IVANA LUCIĆA, MARTINA JURANOVIĆA, MATIJE MESIĆA, MATIJE PERAKA, MATIJE PERAKA ODVOJAK, PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA, RADOSLAVA LOPAŠIĆA, STJEPANA PEJAKOVIĆA, ŠETALIŠTE VATROSLAVA LISINSKOG, TADIJE SMIČIKLASA, VJEKOSLAVA KLAIĆA, VLADKA MAČEKA, ZELENI BRIJEG, ZLATKA PETERNEKA

  10. biračko mjesto broj
    10.
    PETRINJA
    DJEČJI VRTIĆ, PETRINJA, ULICA MILANA DUJNIĆA 25
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: AUGUSTA CESARCA, ĐURE TILJKA, ĐURE TILJKA ODVOJAK, IVANA MEŠTROVIĆA, IVANA MEŠTROVIĆA ODVOJAK, IVE KRIŽEVIĆA, IVE VALENTA, STJEPANA RADIĆA 68-998 (PARNI), STJEPANA RADIĆA 69-999 (NEPARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA, VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 1-21 (NEPARNI), 0-10 (PARNI), VLADIMIRA STAHULJAKA ODVOJAK 18-26 (PARNI)

  11. biračko mjesto broj
    11.
    PETRINJA
    OŠ "MATE LOVRAK", M. ANTOLIĆA 18
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: ANDRIJE PIRNATA, ANTUNA PECHANA, BOGOSLAVA ŠULEKA, DRAGUTINA BENKA, DRAGUTINA ŠIMONČIĆA, IVANA JANKA ŠTROMARA, IVANA PETRUŠIĆA, IVANA VONČINE, IVE MALINE 4-998 (PARNI), IVE MALINE 35-999 (NEPARNI), IVE MALINE ODVOJAK, JANKA STJEPUŠINA, JELENE BABIĆ, JOSIPA MIŠKATOVIĆA, SISAČKA 0-62 (PARNI), SISAČKA 1-9 (NEPARNI)

  12. biračko mjesto broj
    12.
    PETRINJA
    OŠ "MATE LOVRAK", M. ANTOLIĆA 18
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: JURE TURIĆA, MATE BOŽIČEVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA, MATIJE MRAZOVIĆA ODVOJAK, MIHOVILA PLEŠE, MILKE TRNINE, MIRKA ANTOLIĆA, MIROSLAVA EBNERA, MIROSLAVA EBNERA ODVOJAK, NIKOLE TESLE, PAVLA MIŠKINE, PAVLA MIŠKINE ODVOJAK, PETRA ZRINSKOG, SLAVOLJUBA KOSTINČERA, SV. KVIRINA BISKUPA, TOME BAKAČA ERDODYA, TOMISLAVA IVKANECA, VINKA NIKOLIĆA, ZVONIMIRA KUHARA, ŽELJEZNIČKA

  13. biračko mjesto broj
    13.
    PETRINJA
    VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: ANDRIJE HEBRANGA, FRANJE MILIČIĆA, GUSTAVA BOLTEKA, MARCELA GORUPA, MIROSLAVA KRLEŽE, ULICA GROMOVA, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK I, ULICA GROMOVA DESNI ODVOJAK II, VATROGASNA ULICA, VILKA PANACA

  14. biračko mjesto broj
    14.
    PETRINJA
    VATROGASNI DOM PETRINJA, VATROGASNA 57
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: FRANA GALOVIĆA, JOSIPA KRAŠA, KRSTE HEGEDUŠIĆA, MARTINA FRANKOPANA, MATIJE ANTOLCA, MILANA NEMIČIĆA, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA DESNI ODVOJAK II, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, MILANA NEMIČIĆA LIJEVI ODVOJAK II, OTOKARA KERŠOVANIJA, OTONA KUČERE 74-998 (PARNI), OTONA KUČERE 69-999 (NEPARNI), VLADE BAGATA, VLADIMIRA VIDRIĆA

  15. biračko mjesto broj
    15.
    PETRINJA
    PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: AJDOVŠČINSKA, ANDRIJE PETRAČIĆA, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK I, ANDRIJE PETRAČIĆA DESNI ODVOJAK II, ANDRIJE PETRAČIĆA LIJEVI ODVOJAK I, BLAŽENKE KRNIC, CVJETNA ULICA, DRENAČKA 0-40 (PARNI), DRENAČKA 1-17 (NEPARNI), FRANZA WAGNERA, FRANJE OGULINCA SELJE, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK I, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK II, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK III, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK IV, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK V, FRANJE OGULINCA SELJE ODVOJAK VI, FRANJE ŠRAMA, IVANA ZOCHA, IVE ANDRIĆA, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK I, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK II, IVE ANDRIĆA LIJEVI ODVOJAK III, JOSIPA MENCINA, MARKA MARULIĆA, MATE JERKOVIĆA, MILIVOJA GRGIĆA, NOVOG NASELJA, PRILAZ SISAČKOJ, RUDOLFA HORVATA, RUĐERA BOŠKOVIĆA, SISAČKA ODVOJAK I, SISAČKA ODVOJAK II, SISAČKA ODVOJAK III

  16. biračko mjesto broj
    16.
    NOVA DRENČINA
    HRVATSKI DOM NOVA DRENČINA, NOVA DRENČINA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    NOVA DRENČINA: DRENAČKA, LIVADARSKI PUT, LIVADARSKI PUT ODVOJAK, NOVA DRENČINA, PETRINJA: DRENAČKA 42-998 (PARNI), DRENAČKA 19-999 (NEPARNI)

  17. biračko mjesto broj
    17.
    BREST POKUPSKI
    HRVATSKI DOM BREST POKUPSKI, BREST POKUPSKI
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    BREST POKUPSKI: BREST POKUPSKI, DESNI ODVOJAK, LIJEVI ODVOJAK

  18. biračko mjesto broj
    18.
    MALA GORICA
    PODRUČNA ŠKOLA MALA GORICA, MALA GORICA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    MALA GORICA: MALA GORICA, NEMA IMENA "PROGNANIČKO NASELJE'

  19. biračko mjesto broj
    19.
    DONJA BUDIČINA
    HRVATSKI DOM DONJA BUDIČINA, DONJA BUDIČINA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    DONJA BUDIČINA: DONJA BUDIČINA

  20. biračko mjesto broj
    20.
    TABORIŠTE
    HRVATSKI DOM TABORIŠTE, TABORIŠTE
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    TABORIŠTE: TABORIŠTE

  21. biračko mjesto broj
    21.
    KRIŽ HRASTOVAČKI
    PRIVATNA KUĆA ĐURE PEJAKOVIĆA, KRIŽ HRASTOVAČKI 22
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    CEPELIŠ: CEPELIŠ, KRIŽ HRASTOVAČKI: KRIŽ HRASTOVAČKI, PECKI: PECKI

  22. biračko mjesto broj
    22.
    HRASTOVICA
    NARODNI DOM "STJEPAN RADIĆ" HRASTOVICA, HRASTOVICA BB, HRASTOVICA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    HRASTOVICA: HRASTOVICA

  23. biračko mjesto broj
    23.
    SREDNJE MOKRICE
    DRUŠTVENI DOM SREDNJE MOKRICE, SREDNJE MOKRICE
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    DONJE MOKRICE: DONJE MOKRICE, GORNJE MOKRICE: GORNJE MOKRICE, MEĐURAČE: MEĐURAČE, SREDNJE MOKRICE: SREDNJE MOKRICE

  24. biračko mjesto broj
    24.
    NOVI FARKAŠIĆ
    HRVATSKI DOM, NOVI FARKAŠIĆ
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    DUMAČE: DUMAČE, LETNIČKA ULICA, NEMA IMENA "PROGNANIČKO NASELJE', ULICA IVANA GRAHOVCA, ULICA SV. FRANJE, NOVI FARKAŠIĆ: NOVI FARKAŠIĆ

  25. biračko mjesto broj
    25.
    GORA
    OŠ "IVAN GORAN KOVAČIĆ", GORA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    GORA: GORA, SIBIĆ: SIBIĆ, STRAŠNIK: STRAŠNIK, ŽUPIĆ: ŽUPIĆ

  26. biračko mjesto broj
    26.
    GRABERJE
    DRUŠTVENI DOM GRABERJE, GRABERJE
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    GRABERJE: GRABERJE

  27. biračko mjesto broj
    27.
    NEBOJAN
    DRUŠTVENI DOM NEBOJAN, NEBOJAN
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    NEBOJAN: NEBOJAN, ULICA VIR

  28. biračko mjesto broj
    28.
    MOŠĆENICA
    OSNOVNA ŠKOLA MOŠĆENICA, MOŠĆENICA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    MOŠĆENICA: ANTE STARČEVIĆA 0-106 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 1-77 (NEPARNI), ANTE STARČEVIĆA ODVOJAK, BANA JELAČIĆA, BANA TOME BAKAČA, IVANA GUNDULIĆA, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, KRALJA TOMISLAVA, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK I, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK II, KRALJA TOMISLAVA ODVOJAK III, KRSTE FRANKOPANA, KUPSKA, KUPSKA ODVOJAK, LJUDEVITA GAJA, MARINA DRŽIĆA, MATIJE GUPCA, ODV. ULICE BANA JELAČIĆA, PETRA KREŠIMIRA, RIBNJAK, VATROSLAVA LISINSKOG

  29. biračko mjesto broj
    29.
    MOŠĆENICA
    OSNOVNA ŠKOLA MOŠĆENICA, MOŠĆENICA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    MOŠĆENICA: 22. LIPNJA, ANTE STARČEVIĆA 108-998 (PARNI), ANTE STARČEVIĆA 79-999 (NEPARNI), AUGUSTA ŠENOE, BRAĆE RADIĆ, BREZOVAČKOG ODREDA, HRVATSKIH BRANITELJA, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK I, HRVATSKIH BRANITELJA ODVOJAK II, HRVATSKOG NARODNOG PREPORODA, KNEZA BRANIMIRA, KOLODVORSKA, KOLODVORSKA LIJEVI ODVOJAK, KRALJA ZVONIMIRA, LJUDEVITA POSAVSKOG, PETRA ZRINSKOG, RUĐERA BOŠKOVIĆA, TINA UJEVIĆA, TRG ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA

  30. biračko mjesto broj
    30.
    JABUKOVAC
    OSNOVNA ŠKOLA, JABUKOVAC
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    DRAGOTINCI: DRAGOTINCI, HRVATSKI ČUNTIĆ: HRVATSKI ČUNTIĆ, KLINAC: KLINAC, KRALJEVČANI: KRALJEVČANI, PRNJAVOR ČUNTIĆKI: PRNJAVOR ČUNTIĆKI, ČUNTIĆ: ČUNTIĆ

  31. biračko mjesto broj
    31.
    JABUKOVAC
    OSNOVNA ŠKOLA, JABUKOVAC
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    BEGOVIĆI: BEGOVIĆI, DODOŠI: DODOŠI, DONJA MLINOGA: DONJA MLINOGA, DONJA PASTUŠA: DONJA PASTUŠA, GORNJA MLINOGA: GORNJA MLINOGA, GORNJA PASTUŠA: GORNJA PASTUŠA, JABUKOVAC: JABUKOVAC, MAČKOVO SELO: MAČKOVO SELO, MIOČINOVIĆI: MIOČINOVIĆI, TREMUŠNJAK: TREMUŠNJAK

  32. biračko mjesto broj
    32.
    BLINJA
    HRVATSKI DOM BLINJA, BLINJA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    BIJELNIK: BIJELNIK, BLINJA: BLINJA, DEANOVIĆI: DEANOVIĆI, JOŠAVICA: JOŠAVICA, MOŠTANICA: MOŠTANICA, PETKOVAC: PETKOVAC, STRAŽBENICA: STRAŽBENICA

  33. biračko mjesto broj
    33.
    GRABOVAC BANSKI
    CENTAR ZA ŠLJIVU I KESTEN, DONJA BAČUGA BB
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    DONJA BAČUGA: DONJA BAČUGA, GORNJA BAČUGA: GORNJA BAČUGA, GRABOVAC BANSKI: GRABOVAC BANSKI, LUŠČANI: LUŠČANI, VELIKI ŠUŠNJAR: VELIKI ŠUŠNJAR

  34. biračko mjesto broj
    34.
    NOVO SELIŠTE
    DRUŠTVENI DOM NOVO SELIŠTE, NOVO SELIŠTE
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    NOVO SELIŠTE: DESNI ODVOJAK I, DESNI ODVOJAK I/2 1-3 (NEPARNI), DESNI ODVOJAK I/3 1-3 (NEPARNI), DESNI ODVOJAK II, DESNI ODVOJAK III, LIJEVI ODVOJAK I, LIJEVI ODVOJAK II, NOVO SELIŠTE

  35. biračko mjesto broj
    35.
    SLANA
    DRUŠTVENI DOM, SLANA
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    GLINSKA POLJANA: GLINSKA POLJANA, SLANA: SLANA, VRATEČKO: VRATEČKO

  36. biračko mjesto broj
    36.
    PETRINJA
    PODRUČNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, ČEŠKO SELO, SISAČKA BB
    koje obuhvaća birače s prebivalištem u
    PETRINJA: SISAČKA 64-998 (PARNI), SISAČKA 11-999 (NEPARNI), SLATINA (UL. PUK. PREDRAGA MATANOVIĆA), SLATINA ODVOJAK, SLATINSKA, SPLITSKA ULICA, STANIČKI PUT, ULICA BRAĆE KUNERT, ULICA MARINA BERETINA, ULICA ZELENILA, UNSKA, VERE GROZAJ, VIDIKOVAC, VUKOVARSKA ULICA, ZVORNIČKA


KLASA: 013-01/17-01/02
URBROJ: 2176/06-01-17-54
PETRINJA, 04.05.2017. godine


PREDSJEDNICA
Božena Perić

2018 Grad Petrinja. - Sva prava zadržana
Razvoj - Curious Cat Ltd. - www.curiouscat.hr