Na Strossmayerovom šetalištu u Petrinji, u subotu, 19. travnja 2025. godine održan je tradicionalni događaj „MOTO-ZEKE“ u organizaciji Moto kluba Veterani Petrinja. Tom prigodom najmlađim Petrinjcima podijeljeno je 250 prigodnih uskrsnih poklona.
Događaj je nazočila gradonačelnica Grada Petrinje i saborska zastupnica Magdalena Komes koja je pozdravila sve okupljene, a posebno najmlađe sugrađane: “Zahvaljujem se Moto klubu Veterani Petrinja u ime svih Petrinjki i Petrinjaca, a naročito onih najmlađih što ustrajno iz godine u godine oduševljavaju i razveseljavaju naše najmlađe. Grad Petrinja podrška ovakve aktivnosti, a pratimo potrebe i želje svih generacija u gradu, a pogotovo djece jer su oni naša budućnost.”
Na dobroj suradnji zahvalio je dopredsjednik MK Veterani Petrinja, Krešimir Čulig koji je naglasio kako žele animirati roditelje da dolaze s djecom u ovaj park.
Ovaj događaj organiziran je uz podršku Grada Petrinje i Turističke zajednice Grada Petrinje, a financiran je sredstvima Grada Petrinje prema Odluci o raspodjeli financijskih sredstava za projekte i programe udruga za 2025. godinu iz nadležnosti Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Petrinje.









