Udruga Sveta Agata Glina u suradnji s Udrugom žena Sveta Katarina Glinska Poljana, Slana, Vratečko u subotu, 22. ožujka 2025. godine od 9 do 11 sati na Gradskoj tržnici u Petrinji organizira obilježavanje Dana narcisa – javnozdravstvene kampanje posvećene prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke te posljedično smanjenju smrtnosti od te bolesti.
Ova javnozdravstvena kampanja pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije, a u organizaciji Udruge Sveta Agata Glina i partnera, u subotu će biti provedena i u drugim gradovima i općinama Sisačko-moslavačke županije (Sisak, Topusko, Gvozd i Glina).
Ovom prilikom građanima će se darivati stručak narcisa i edukativni letci kako bismo podignuli razinu svijesti o toj opakoj bolesti, potaknuli žene na redoviti samopregled dojki te na odaziv na preventivne preglede!
Pridružite nam se i svojim dolaskom podržite obilježavanje Dana narcisa!
